Share

Marble Systems Tureks Turunç Madenciliğe Yılın Lider Doğal Taş Markası Ödülü

Türkiye’nin marka ve kariyer etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri, AB Grup Holding sponsorluğunda 15 Kasım’da gerçekleştirilen görkemli gecede sahiplerini buldu. Ünlü sunucu Ece Erken ve komedi filmlerinin usta oyuncusu Çetin Altay‘ın moderatörlüğünde gerçekleşen geceye sanat dünyasından iş dünyasına kadar birçok ünlü isim katıldı.

Marble Systems Tureks Turunç Madencilik tarafından Yılın Lider Doğal Taş Markası Ödülü

Yaklaşık 40 yıldır Türkiye’yi 5 kıtada temsil eden ve 56 ülke 10 bin den fazla prestijli yapılarda Türk mermeri, traverten, kireçtaşı, mermer plaka, oniks ve dekoratif mermer ürünlerini kullanan Marble Systems Tureks Turunç Madencilik, “Yılın Lider Doğal Taş Markası” ödülünü kazandı.

Gecede sahne alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Cavit Turunç; “Bu ödülü tüm Tureks çalışanları adına alıyorum. Türkiye’de tüm hammaddeler çok değerli ama doğal taşın en küçük parçasını değerlendirmek için inovasyon çalışmalarına büyük önem veriyoruz. İnşallah bundan sonra da böyle devam edecek. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum” dedi.