Marble Systems, Tureks Turunç Madencilik markası olarak; mermer, doğal taş, traverten, oniks ve benzeri ürünleri; levha, fayans, mozaik, dekoratif ve proje ölçülerinde üreten lider doğal taş şirketleri arasında yer alıyoruz. 1982 yılında Afyon’da başlayan hikayesiyle bugün 5 kıtada 50’ı aşkın ülkeye özel tasarım işlenmiş doğal taş ve mermer ihracatı yapan Marble Systems, geniş ihracat yelpazesi ve ABD’deki şirketiyle tüm dünyaya yayılıyor. Marble Systems’ın ABD’de bine yakın bayi, 7 depo ve 12 showroomu bulunuyor.

Amerika’da geniş bir showroom yelpazesine sahip olan Marble Systems, ürünleriyle ve projeleriyle büyük kurumların yanı sıra ünlü kişilerin de dikkatini çekiyor. Değerli mimar ve tasarımcılarla çalışan markanın, Amerika’dan Avrupa’ya uzanan özel projeleri bulunuyor. New York’daki The Mark Otel, Kuveyt’de ki Sheikh Abdullah Al Salem Cultural Centre, Puerto Rico’da El Conquistador Resort, Toronto Scotia Bank Projesi bunların arasında yer alıyor.

Doğal taş üretimi ve taş ocakçılığına yapılan yatırımlarla yıllık 100 bin ton üretim hacmine ulaşan Marble Systems, dünyadaki traverten trendini yaratan marka olarak biliniyor. Traverteni iç mekân kullanımına dahil ederek, patentine sahip olduğu farklı yüzey işlemleriyle mermer, traverten gibi doğal kaynakları daha geniş kullanım alanlarına ulaştırarak sektöre öncülük ediyor. Tasarım alanında en güçlü markalar arasında adı sayılan Marble Systems, doğal taşların benzersiz güzelliğini ve dayanıklılığını sergileyen yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar geliştirmeyi sürdürüyor.

Sürdürülebilirlik, Marble Systems Tureks Turunç Madencilik için önemli bir değerdir. Doğal kaynakları korumaya ve çevresel etkileri minimize etmeye özen gösterirken, adil ticaret ve etik uygulamaları desteklemekteyiz. Madencilik faaliyetlerimizi sürdürülebilir bir şekilde yürütmek, doğal taş endüstrisinde sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek için önceliklerimiz arasındadır.

Mermere Değer Katmak Damarımızda Var”. Marble Systems | Tureks Turunç Madencilik

500 +

Çalışma arkadaşlarımızla hedeflerimize devam ediyoruz

50 +

İhracat Yapılan Ülke

5000 +

Proje

35.000 m3 +

Üretim hacmine sahip 10 adet mermer ocağı

1982’den Bugüne

Marble Systems | Tureks Turunç Madenciliğin Tarihi;
Cesur Adımlar, Başarılı Girişimler Ve İlklerle Dolu.