Share

Borsa İstanbul Halka Arz Gong Töreni Anısını, Odamıza Özel Bir Hediye Olarak Sunuyoruz.

Borsada ilklerin gururunu yaşayan Marble Systems Tureks Turunç Madencilik şirketimizin, ‘MARBL’ koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmesinin ardından gerçekleşen Halka Arz Gong Töreni Hatırası, ATSO’da özel bir sergi ile kutlandı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Cavit Turunç ve Genel Müdür İsmail Aydemir, bu özel anıyı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) hediye etti.

Marble Systems Tureks Turunç Madencilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Cavit Turunç ve Genel Müdür İsmail Aydemir, bu özel anıyı ATSO’da sergilemek üzere ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’i ziyaret etti. Turunç ve Aydemir, şirketin halka arz süreci hakkında detaylı bilgi verdi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret sırasında şunları belirtti: “Marble Systems Tureks Turunç Madencilik, hem Afyonkarahisar sermayeli olarak, hem de mermer sektörünü temsilen Borsa İstanbul’da işlem gören ilk şirket unvanına sahip oldu. Sayın Osman Cavit Turunç tarafından hediye edilen ‘Borsa İstanbul Halka Arz Gong Töreni Hatırası’, Odamızı gururlandırdı. Kendisine bu nazik davranışı için ayrıca teşekkür ederim.”

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten de, Marble Systems Tureks Turunç Madencilik’in başarısını vurgulayarak, “Borsa İstanbul’da yer alarak Afyonkarahisar’ın sermaye potansiyeline katkıda bulunan şirketlerimizin sayısının artmasını diliyor, firma yönetimini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret, Marble Systems Tureks Turunç Madencilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Cavit Turunç’un, ‘Borsa İstanbul Halka Arz Gong Töreni Hatırası’nı ATSO’da sergilenmek üzere Hüsnü Serteser ve Mustafa Ali Çelikten’e takdim etmesiyle sona erdi